en

|

de

|

ru

|

de

|

pl


FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Pragniemy poinformować Państwa, iż Green Energy Sp. z o.o. zrealizowała Projekt pn.
"Budowa biogazowni rolniczej o mocy 0,7 MW do docelowej 1,9 MW w miejscowości Krasowo Częstki, gm. Nowe Piekuty"


Całkowita wartość inwestycji: 10.181.402,49 zł
Kwota dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 4.085.609,98 zł
Kwota dofinansowania z Budżetu Państwa: 720.990,01 zł
Wkład własny Beneficjenta: 3.204.400,01


Beneficjent: Green Energy Sp. z o.o.


Umowa o dofinansowanie nr: UDA-RPPD. 05.02.00-20-033/13-00
Wniosek o dofinansowanie WND-RPPD.05.02.00-20-033/13.


"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 oraz z budżetu państwa"


Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego – Instytucja Zarządzająca RPOWP
www.rpowp.wrotapodlasia.pl


„Dotacje na Innowacje”
„Inwestujemy w Waszą przyszłość”

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Tytuł Projektu: "Platforma współpracy przygotowania, realizacji i zarządzania eksploatacją obiektów energetyki biogazowej"

Celem realizacji projektu, jest wdrożenie innowacyjnej platformy współpracy przygotowania, realizacji i zarządzania eksploatacją obiektów energetyki biogazowej.

W ramach realizowanego Projektu powstanie system B2B, umożliwiający nam stworzenie pomiędzy nami a naszymi partnerami biznesowymi: Partnerami/Komplementarnymi, Partnerami/BioObiektami, relacji umożliwiającej:

  1. Zautomatyzowanie komunikacji handlowej, w tym automatyczną wymianę informacji pomiędzy naszymi systemami informatycznymi w zakresie prowadzonej współpracy - zarówno w ramach systemów biznesowych jak i wspólnych procesów biznesowych;
  2. Koordynację działań biznesowych pomiędzy naszymi przedsiębiorstwami, w zakresie niezbędnym do zautomatyzowania współpracy oraz dostarczania informacji wykorzystywanych w realizacji procesów biznesowych (aktualnie koordynacja opiera się o bezpośrednie kontakty pracowników);
  3. Zautomatyzowanie realizacji procesów biznesowych w naszym przedsiębiorstwie, które stanowią obecnie część procesów biznesowych naszych Partnerów (wirtualnych procesów biznesowych). Odnosi się to głownie do procesów, w ramach których przejmujemy w outsourcing realizację procesu biznesowego Partnera. Zarówno automatyzacja, jak i opracowanie komunikacji w realizacji poszczególnych czynności procesów biznesowych będzie stanowiło niezbędne ogniwo wspólnych procesów biznesowych.
  4. Stworzenie wirtualnego przedsiębiorstwa, w ramach którego, w naszej części wirtualnych procesów biznesowych platforma systemu B2B będzie dostarczała w postaci elektronicznej, postaci e-usług oraz usług sieciowych, dostarczanej jako SaaS.

Projekt zlokalizowany będzie pod adresem: Przypisówka 59 A, kod 21-136, gmina Firlej, powiat: Lubartów, województwo lubelskie

Pytania dotyczące realizowanego Projektu prosimy kierować na adres:
s.koch@greenenergyprojects.pl

Przydatne linki:
www.poig.gov.pl
www.mrr.gov.pl
www.mac.gov.pl
www.parp.gov.pl

Green Energy Sp. z o.o. | ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7, 00-764 Warszawa | tel (+48) 22 550 91 00

Design © 2011 Warsztat Estetyczny | dodajdodaj aktualności